Kancelaria adwokacka Adwokat Patrycja Kasica Warszawa

Kancelaria adwokat Patrycja Kasica – dojazd z dzielnicy Bielany

Kancelaria adwokacka świadczy porady, pomoc i usługi prawne w zakresie spraw rodzinnych, karnych, majątkowych, spadkowych czy odszkodowań powypadkowych i komunikacyjnych. Bierze udział w mediacjach rodzinnych, małżeńskich. Pomagamy w zawarciu ugód pozasądowych.

Kancelaria specjalizuje się w prowadzeniu spraw rozwodowych i spraw rodzinnych, sporządzaniu pozwu o alimenty, zabezpieczaniu i podwyższaniu alimentów, ustalaniu miejsca zamieszkania małoletnich dzieci stron oraz spraw cywilnych, karnych i spadkowych itp.

Świadczymy także usługę adresu do doręczeń w tym dla podmiotów gospodarczych.

Skontaktuj się a o Twoje sprawy zadba prawnik z wieloletnim doświadczeniem.

Dla ułatwienia dojazdu do kancelarii z terenu dzielnicy Bielany np. osiedle Chomiczówka, Piaski, Wawrzyszew w Warszawie zamieszczamy poniżej pomocne informacje:

Dojazd autem

Dojazd z terenu dzielnicy Bielany jest prosty i jest to przede wszystkim trasa ulicą Reymonta, Powstańców Śląskich a potem skręt w prawo w ulicę Radiową, następnie gen. Sylwestra Kaliskiego, ponownie w prawo w ulicę Westerplatte i dojazd do ulicy Telewizyjnej. W okolicy nie ma pułapek – gdyby jednak ktoś nie posiadał nawigacji samochodowej swobodny ruch ograniczają ulice Natalii i Grotowska, które są jednokierunkowe. W przypadku chęci poruszania się szybką trasą S8 trzeba pamiętać, że zjazd z trasy po minięciu Powązek jest dopiero do ulicy Lazurowa.

Dojazd komunikacją miejską