Kancelaria adwokacka Adwokat Patrycja Kasica Warszawa

Zakres usług

Świadczymy doradztwo prawne z zakresu prawa rodzinnego, cywilnego, spadkowego oraz karnego. Specjalizujemy się także w prowadzeniu spraw rozwodowych. Zakres usług dostosowujemy do indywidualnych potrzeb klienta. Gwarantujemy dyskrecję oraz skrupulatną analizę powierzonych nam spraw.

Prawo cywilne

Prawo cywilne reguluje stosunki pomiędzy podmiotami prywatnymi. Nasza kancelaria specjalizuje się w udzielaniu porad prawnych związanych z tą gałęzią prawa. Zajmujemy się m.in. sprawami związanymi z prawem własności spadkowym, a także zobowiązań. Sporządzamy projekty umów cywilno-prawnych, analiz i opinii prawnych oraz reprezentujemy naszych klientów przed sądem.

Prawo karne

W przypadku spraw karnych strona może być reprezentowana przed sądem tylko przez zawodowego adwokata bądź radcę prawnego. Prawnicy z naszej kancelarii zajmują się obroną (w tym także obroną podczas zatrzymania) osób oskarżonych, jak i poszkodowanych. Oferujemy pomoc na każdym etapie postępowania, w tym także podczas postępowania przygotowawczego i wykonawczego.

Kancelaria świadczy usługę adresu do doręczeń w tym również dla podmiotów gospodarczych.