Kancelaria adwokacka Adwokat Patrycja Kasica Warszawa

Kancelaria adwokat Patrycja Kasica – dojazd z dzielnicy Żoliborz

Kancelaria adwokacka świadczy porady, pomoc i usługi prawne w zakresie spraw rodzinnych, karnych, majątkowych, spadkowych czy odszkodowań powypadkowych i komunikacyjnych. Bierze udział w mediacjach rodzinnych, małżeńskich. Pomagamy w zawarciu ugód pozasądowych.

Kancelaria specjalizuje się w prowadzeniu spraw rozwodowych i spraw rodzinnych, sporządzaniu pozwu o alimenty, zabezpieczaniu i podwyższaniu alimentów, ustalaniu miejsca zamieszkania małoletnich dzieci stron oraz spraw cywilnych, karnych i spadkowych itp.

Świadczymy także usługę adresu do doręczeń w tym dla podmiotów gospodarczych.

Skontaktuj się a o Twoje sprawy zadba prawnik z wieloletnim doświadczeniem.

Dla ułatwienia dojazdu do kancelarii z terenu Żoliborza w Warszawie zamieszczamy poniżej pomocne informacje:

Dojazd autem

Dwie główne trasy dojazdu do Kancelarii z terenu Żoliborza to:

  • dojechać do ulicy Broniewskiego, Stanisława Maczka, skręcić w Powstańców Sląskich a następnie w prawo w ulicę Radiowa, następnie gen. Sylwestra Kaliskiego, ponownie w prawo w ulicę Westerplatte i dojazd do ulicy Telewizyjnej.
  • dojechać do trasy S8, pamiętając, że po minięciu Powązek zjazd możliwy jest dopiero przy ulicy Lazurowa; następnie gen. Sylwestra Kaliskiego, ponownie w prawo w ulicę Westerplatte i dojazd do ulicy Telewizyjnej.

W okolicy nie ma pułapek – gdyby jednak ktoś nie posiadał nawigacji samochodowej swobodny ruch ograniczają ulice Natalii i Grotowska, które są jednokierunkowe.

Dojazd komunikacją miejską